Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Над Надією Савченко згустилися хмари

Автор:

|

Лютий 24, 2017

|

Рубрика:

Над Надією Савченко згустилися хмари

У п’ятницю, 24 лютого, вона разом із керівником українського Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимиром Рубаном подалася на окуповані території, щоб  відвідати там наших бранців. Однак деякі ЗМІ обмежилися повідомленням на кшталт «нардеп Надія Савченко зараз в Донецьку» та ще й з посиланням на ресурси бойовиків і так зване «міністерство оборони ДНР». А після її несанкціонованих перемовин з ватажками сепаратистів така неповна інформація у багатьох викличе підозру.

А на додачу того ж дня у Києві колишню всенародну героїню звинуватили у спробі державного перевороту. За словами нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Тетяни Ричкової, Надія Савченко на тижні закликала українських військових кидати позиції та йти на Київ. Свідками цього, начебто, були бійці 79-ї та 80-ї окремих десантно-штурмових бригад. У зв’язку з цим вже надіслано звернення до Генпрокуратури та Служби безпеки України (СБУ).

Представники пані Савченко таке категоричне твердження заперечують. Як її прес-секретар Тетяна Проторченко, так і сестра Віра запевняють – вони справді були 20 лютого біля Авдіївки. Однак просто спілкувалися із старими друзями із «Айдару». Отож заяви про заклики до перевороту назвали провокацією і брехнею.

Сама Надія Савченко вже прокоментувала свій візит на окуповані території. «Прошу Всю Україну підтримати мене, як підтримували мене тоді, коли я була в полоні. Я зараз свідомо пішла на ризик своїм життям, щоб визволити наших українських полонених й довести гуманітарну складову мінського процесу до фіналу. Прошу підтримки в України і світу. Мені дуже не легко, але я борюсь!».

СБУ вже повідомила, що перевірить інформацію про державну зраду та поговорить із Надією Савченко щодо її відвідин окупованих територій. Хоча за законом нардеп не зобов’язаний повідомляти про свої пересування. Однак випадок із Надією Савченко – особливий. Як відомо, 7 грудня 2016 року вона відвідала Мінськ, де зустрілася з ватажками так званих «ДНР» та «ЛНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким. Тоді громадськість неоднозначно сприйняла цю ініціативу.

Світлина: Укрінформ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply