Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Начувайтеся, шпигуни і диверсанти!

Автор:

|

Березень 12, 2018

|

Рубрика:

Начувайтеся, шпигуни і диверсанти!

Служба безпеки України (СБУ) у понеділок 12 березня, у різних регіонах України проводить понад 25 санкціонованих обшуків у осіб, які сприяють Росії у проведені антиукраїнських акцій. Про це ЗМІ повідомляють з посиланням на речницю спецслужби Олену Гітлянську.

На своїй сторінці у мережі Facebook вона написала: «На жаль, серед цих громадян є ті, хто має відношення до журналістського цеху, але приналежність до професії не може бути індульгенцією від законної відповідальності за антидержавницькі дії. Тому просимо вас не давати передчасні оцінки до оприлюднення всіх матеріалів». Така заява не лише заінтригувала, а й викликала пересторогу – чи не буде під виглядом боротьби за національні інтереси здійснюватися тиск на критично налаштовані щодо чинної влади видання.

Втім, як повідомляє Олена Гітлянська, вже є перші результати обшуків. Зокрема, вилучено пропагандистські матеріали, зброю, вибухівку та багато інших доказів підривної діяльності проти держави. Більш детальну інформацію обіцяно оприлюднити після завершення всіх необхідних процесуальних дій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply