Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

НАБУ працюватиме попри тиск

Автор:

|

Лютий 08, 2018

|

Рубрика:

НАБУ працюватиме попри тиск

На прес-конференції, що відбулася 8 лютого у Києві, директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник заявив, що влада і правоохоронні органи торік у другому півріччі намагались зруйнувати очолюване ним відомство. Він вважає, що ці спроби не є останніми, бо відчувається, що спротив зростає з кожним новим розслідуванням.

Стосовно минулорічного конфлікту з Генпрокуратурою, то Артем Ситник не виключає, що у подальшому подібне може виникнути знову, але сподівається від політиків більшої виваженості у рішеннях та обережності у висловлюваннях. Він також заявив, що НАБУ ні з ким не конфліктує: «Нам просто необхідно робити свою роботу, відповідати за ту ділянку, що довірена нам законом. А те, що комусь щось не подобається, це не можна назвати конфліктом. Це вже реакція на нашу роботу».

І врешті Артем Ситник переконаний, що відомство продовжить розслідувати справи попри тиск: «Від себе особисто я запевняю, що ми будемо триматися до останнього і ми готові робити ту роботу, яку робили перед цим».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply