Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

Ветерани вимагають українського громадянства для іноземних добровольців

Автор:

|

Червень 04, 2019

|

Рубрика:

Ветерани вимагають українського громадянства для іноземних добровольців

Під Адміністрацією Президента представники Нацкорпусу і ветеранських організацій 4 червня провели акцію з вимогою надати українське громадянство іноземним добровольцям. Про це повідомляє Укрінформ. Під АП зібралося більше п’яти сотень осіб, серед них багато осіб в футболках Нацдружин і Нацкорпусу.

Вони скандували “Паспорт добровольцям”, “Слава Україні – героям слава”, “Слава нації — смерть ворогам”, “Разом — і до кінця”, тримали у руках плакати із написами “Що нам ще зробити, аби отримати громадянство?”, “Добровольці вибороли громадянство на передовій” та інші. На місці були присутні правоохоронці.

“Сьогодні ми вимагаємо від Президента Зеленського, він може це зробити”, – сказав представник Національного корпусу Денис Котенко.

Він наголосив, що це – “люди, які з 2014 року приїхали сюди, пожертвували своїми домівками, багато хто пожертвував своїм здоров’ям, – ці люди втратили все і ці люди сьогодні не мають навіть паспорта”.

“Сьогодні ми тут, щоб вимагати вже у нової влади: дайте паспорт, дайте громадянство іноземним добровольцям”, – зазначив Котенко. Він також зауважив, що “сьогодні насправді існує абсурдна ситуація: для того, щоб отримати (паспорт — Ред.), один з документів, який потрібен, – це довідка про несудимість”. Він навів приклад із життя деяких добровольців, які в Україну приїхали з Росії, “і виходить, їм потрібно їхати туди, і отримувати там довідку про несудимість; і всі розуміють, що це абсолютний абсурд та ідіотизм”. Денис Котенко підкреслив, що учасники акції планують передати вимоги представнику Президента Зеленського.

“Ця акція продовжиться вже у четвер, тоді ми вже будемо під Верховною Радою під час пленарного засідання. Ми сподіваємося, і ми будемо вимагати від народних депутатів, щоб вони проголосували за законопроект 3433 авторства народних депутатів Андрія Білецького та Андрія Петренка, який спрощує процедуру надання громадянства іноземним добровольцям”, – наголосив Котенко.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply