Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

На захист прав постраждалих воїнів

Автор:

|

Грудень 02, 2016

|

Рубрика:

На захист прав постраждалих воїнів

1202___01-1

Оприлюднене у п’ятницю, 2 грудня, зведення прес-центру штабу АТО констатує збільшення числа обстрілів, вчинених у зоні бойових дій на Донбасі російськими окупаційними військами. Загалом минулої доби вони вели вогонь по українських позиціях 42 рази. При цьому на Маріупольському напрямку – з мінометів калібру 120 та 82 міліметри, великокаліберних кулеметів, бойових машин піхоти (БМП) і зенітних установок. Такі ж міномети застосовували терористичні бандформування і на Луганському напрямку. З них вони обстріляли Балку Кошарну – населений пункт, що зазвичай не потрапляв у зведення. На Донецькому напрямку під вогнем гранатометів і великокаліберних кулеметів ворог опинилися  Авдіївка, Зайцеве та Луганське.

І ще одна новина на тему АТО. Вона оприлюднена 2 грудня на сайті Президента України. Петро Порошенко підписав Указ «Про Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції».

На цю посаду призначено колишнього санітарного інструктора медичної роти 128 окремої гірсько-піхотної бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ України Вадима Свириденка. Уповноважений контролюватиме дотримання права на реабілітацію поранених учасників АВТО, а при виявленні порушень, домагатиметься їх усунення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply