Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

На Волині людей звозили на зустріч з гарантом

Автор:

|

Січень 16, 2019

|

Рубрика:

На Волині людей звозили на зустріч з гарантом

Громадянська мережа ОПОРА повідомляє у середу, 16 січня, що її спостерігачі учора зафіксували у Луцьку та Ківерцях, як після візиту чинного Президента України та потенційного кандидата у президенти Петра Порошенка десятки людей збиралися у групи та поверталися до автобусів, припаркованих на кількох вулицях.

Як повідомлялося раніше,15 січня глава держави побував на Волині, де відвідав міста Луцьк, Ківерці та Рожище. Зокрема у Луцьку спостерігачі ОПОРИ виявили ознаки централізованого підвезення сотень волинян до околиць міста, звідки вони невеликими групами прибували на Театральний майдан до Свято-Троїцького собору. Водночас на відео зафіксовано щонайменше 9 автобусів, які відвозили людей до районних центрів по завершенні заходів. Такі автобуси було помічено й у Ківерцях. Ними привезли волинян з інших районів та ближніх сіл, а по завершенні зустрічі у будинку культури розвозили. На деяких автобусах навіть стояли відповідні таблички. Наприклад – «Луцьк» та «Відділ культури Маневицької РДА».

Окрім того, в ОПОРІ зазначили, що Петро Порошенко ще не зареєстрований кандидатом у Президенти, але його розповіді про плани щодо країни на наступні 5 років мають ознаки дочасної агітаційної кампанії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply