Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

На Вінничині горять склади боєприпасів

Автор:

|

Вересень 27, 2017

|

Рубрика:

На Вінничині горять склади боєприпасів

Пожежа виникла пізно ввечері у вівторок, 26 вересня, на території військової частини  у Калинівському районі Вінницької області. Вогонь спричинив вибухи на складах з боєприпасами і зброєю. З селища Калинівка та прилеглих сіл терміново евакуювали близько 28 тисяч осіб. Повідомляється про двох постраждалих. Закрито повітряний простір і рух на трасі Вінниця – Київ, змінені маршрути руху поїздів.

У середу, 27 вересня, надходять повідомлення про те, що вибухи вщухають. Президент України Петро Порошенко скликав військовий кабінет. Раніше Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який прибув до Вінницької області, повідомив, що поміж версій причин вибухів розглядається зовнішній фактор.

Військова прокуратура України почала розслідувати цю надзвичайну подію як диверсію. Радник Президента України і помічник міністра оборони Юрій Бірюков вважає, що вона здійснена за допомогою безпілотного літального апарату. За його словами, військовослужбовець на одному з постів повідомив про дивний звук, після чого почалися вибухи на відкритому майданчику. Також є інформація про затримання сторонніх осіб. Вони намагалися проникнути на склад незадовго до початку пожеж.

Світлини агенції Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply