Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

На українсько-грузинському кордоні почався рух

Автор:

|

Листопад 27, 2016

|

Рубрика:

На українсько-грузинському кордоні почався рух

1127___05-7

Як і анонсував Міхеіл Саакашвілі, 27 листопада у столиці України біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу відбулися збори прихильників створюваної ним політичної партії з назвою «Рух нових сил». Одразу зауважимо, що скептики помилилися. Акція виявилася доволі масовою – зійшлося кілька тисяч осіб. На відміну від недавніх київських демонстрацій, інформація про рекрутування учасників за оплату не надходила. Але судячи з транспарантів та злагодженості, попередня підготовка проподилася. Свої наміри новий рух не приховує – про них свідчив великий банер з написом «Остання зима цієї влади». А як ми знаємо з офіційної пропаганди цієї влади, такі заклики кваліфікуються на рівні зради національних інтересів.

Отож про національне питання. Схоже на те, що в Україні з’явилася ще не бачена опозиція. У її політичній риториці буде виразно чутися кавказький акцент. «Українська правда» повідомляє, що один з лідерів «Руху нових сил» Давид Сакварелідзе (колишній заступник генерального прокурора України та за сумісництвом прокурор Одеської області) заявив, що «Рух» планують зареєструвати в Мін’юсті як політичну партію. Нещодавно подала у відставку з посади очільниці Національної поліції України Хатія Деконоідзе, яка теж належить до команди Міхеіла Саакашвілі. Втім, заради справедливості відзначимо, що поряд  з ним на сцені мітингу перебували недавній керівник одеської митниці Юлія Марушевська і екс-глава Нацагентства з питань держслужби Денис Бродський.

Як, мабуть, каються зариаз ті, хто запрошував на високі посади в Україну політиків, що втратили владу на своїй батьківщині. Адже в силу зрозумілих причин обдаровані українським громадянством іноземці не можуть зараз проводити опозиційну діяльність в Грузії. А бажання є. «Ми створюємо не нову партію, а новий політичний клас. Наші ряди не продаються, а об’єднують кращих людей», – сказав Міхеіл Саакашвілі. Під таке гасло знайдеться багато охочих зійтись.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply