Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

На сході Сирії загинули 43 мирних мешканці

Автор:

|

Листопад 17, 2018

|

Рубрика:

На сході Сирії загинули 43 мирних мешканці

Про це оголосили у суботу, 17  листопада, представники Сирійської наглядової ради з прав людини (SOHR). Як зазначається, сталося це внаслідок авіаударів очолюваної США міжнародної антитерористичної коаліції в провінції Дейр-ез-Зор. У числі жертв – 17 дітей і 12 жінок. Експерти цієї правозахисної організації, що базується у Лондоні, отримують дані від мережі інформаторів у Сирії. Їх твердження не завжди можуть бути підтверджені офіційно.

У вересні бійці «Демократичних сил Сирії» (SDF) за підтримки західної коаліції почали операцію проти тих загонів джихадистського угруповання «Ісламська держава» (ІД), які ще залишаються у цьому регіоні Представник коаліції повідомив агенції AFP, що необхідність уникнення жертв серед мирного населення при атаках є «найвищим пріоритетом».

Військовий конфлікт між режимом Башара Асада і різними угрупованнями його супротивників, а також терористичними формуваннями, триває з 2011 року. Під час військових дій загинули сотні тисяч людей. Понад 5 мільйонів сирійців були змушені покинути країну. Операція очолюваної США міжнародної коаліції проти ІД почалася у серпні 2014 року з ударів по об’єктах цього угруповання на території Іраку. У вересні того ж року коаліція почала атаки на терористів у Сирії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply