Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

На ринку авіаперевезень порожнечі не буде

Автор:

|

Липень 12, 2017

|

Рубрика:

На ринку авіаперевезень порожнечі не буде

Минулого понеділка ірландська авіакомпанія-лоукостер Ryanair оголосила, що скасовує оголошені перед тим 4 нових київських маршрути та 7 львівських і повертає клієнтам кошти. Таке рішення пояснили тим, що київський аеропорт «Бориспіль» став на бік авіакомпаній з високими тарифами, чим позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків.

А у середу, 12 липня, «Економічна правда» повідомила, що інший відомий лоукостер оголосив про розширення своєї діяльності в Україні. Про це заявив на прес-конференції головний корпоративний директор Wizz Air Оуен Джонс.

Починаючи з квітня наступного року з Києва можна буде полетіти до Лісабону та Таллінну. Ціна до Португалії становитиме від 1149 гривень ($ 44) , до Естонії – від 719 гривень($ 28). Перші рейси заплановано на 19 квітня 2018 року. Також лоукостер збільшить число польотів на тиждень з української столиці у: Мюнхен Меммінгем – з 5 до 7 рейсів, Дортмунд – з 4 до 5, Братиславу – з 4 до 5, Кельн – з 3 до 5, Копенгаген – з 3 до 4, кіпрську Ларнаку – з 2 до 4 і Ганновер – з 2 до 4.

Втім, в Україні не виключають поновлення переговорного процесу з Ryanair.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply