Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

На польсько-українському кордоні утворилися затори

Автор:

|

Грудень 23, 2018

|

Рубрика:

На польсько-українському кордоні утворилися затори

Інтернет-видання «Польське радіо» повідомляє у неділю, 23  грудня, про великі черги на прикордонному переході Корчова-Краківець. Ті, хто їде тут легковими автомобілями з Польщі в Україну мусять чекати по 16 годин. Складна ситуація й на кількох інших контрольно-пропускних пунктах (КПП).

Речник Бєщадського відділення Прикордонної служби Польщі Ельжбєта Пікор розповіла: «На чотирьох прикордонних переходах з Україною Підкарпатського воєводства посилюється передріздвяний рух. Протягом минулої ночі прикордонники обслужили 54 тисячі мандрівників».

Велика інтенсивність на кордоні у передріздвяний період спостерігається щороку. Але цього року свята збіглися з вихідними. Водіям вантажівок ще скрутніше. Вони стоять у чергах від 27 до 38 годин.

Державна прикордонна служба України 23 грудня оприлюднила дані про чисельність автомобілів, що очікують на в’їзд в Україну з держав Євросоюзу. Найбільше їх перед КПП «Ягодин» – 700 легкових автомобілів та 400 вантажівок, перед КПП «Краківець» – 800 легковиків, 330 вантажівок і 27 автобусів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply