Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

На полігоні «Широкий лан» загинув військовий

Автор:

|

Березень 13, 2018

|

Рубрика:

На полігоні «Широкий лан» загинув військовий

Трагедія сталася під ранок у вівторок, 13 березня. За офіційним повідомленням на 235-му загальновійськовому полігоні (він відомий як «Широкий лан») внаслідок порушення правил безпеки при використанні печі виникла пожежа у наметовому містечку.

Один військовослужбовець помер від травм, що несумісні з життям. Ще семеро осіб отримали опіки різного ступеня. Зараз постраждалі перебувають під опікою лікарів у Миколаївському шпиталі. Поліція та військова прокуратура розпочали службове розслідування.

Про деталі надзвичайної події наразі інформації не надходило. Як твердять ЗМІ, очевидці цього трагічного випадку розповіли про спробу відновити вогонь у майже погаслій пічці бензином. Відтак на військовослужбовцеві, який взявся це здійснити, спалахнув одяг, а далі загорівся й увесь намет. Радник міністра оборони України Юрій Бірюков з цього приводу дав сповнений гіркої іронії коментар: «Графік роботи опалювача, журнал обліку, інструкції, журнал обліку журналу інструкцій. Ми дуже любимо тролити армію за її “настановність” і за її “паперовість”. Десь в цій купі інструкцій було написано, що не можна з пластикової пляшки лити бензин в буржуйку».

Світлина: наметове містечко полігону.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply