Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

На півдні Лондона перекинувся трамвай

Автор:

|

Листопад 09, 2016

|

Рубрика:

На півдні Лондона перекинувся трамвай

1109___06-1

Аварія з трагічними наслідками сталася у Кройдоні – територіальній одиниці  Великого Лондона. Трамвай з невстановлених наразі причин зійшов з рейок й упав на бік. П’ятеро людей загинули, карети швидкої медичної допомоги доставили до лікарні 51 особу. Про цю подію повідомив сайт ВВС 9 листопада.

Поліція затримала водія трамвая, але які саме звинувачення йому висунуто, не повідомляється. Співчуття рідним загиблих і постраждалих висловили прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей і мер Лондона Садік Хан.

Інформація про аварію продовжує надходити. Стосовно поранених, то стан чотирьох з них  медики оцінюють як тяжкий. Окрім того, рятувальники продовжують діставати з перекинутого вагона ще двох заблокованих пасажирів. У повідомленнях засобів масової інформації також вживають термін «тремлінк». Це трамвайна система, яка відкрилася в Кройдоні у травні 2000 року. Лінії метро у цьому районі нема. Тому виникла потреба інакше розв’язати транспорту проблему.  У 2015-2016 роках послугами тремлінка скористалися 27 мільйонів осіб.

Світлина GETTY IMAGES.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply