Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

На Одещині перша парафія перейшла до ПЦУ

Автор:

|

Січень 20, 2019

|

Рубрика:

На Одещині перша парафія перейшла до ПЦУ

Інтернет-видання «Радіо Свобода» оприлюднило цю новину у неділю, 20 січня, з посиланням на прес-секретаря Одесько-Балтської єпархії отця Теодора Горобця. Громада церкви Святого Димитрія Солунського села Пужайкового Балтського району оголосила про перехід із Української Православної Церкви Московського патріархату (УПЦ МП) до Православної Церкви України (ПЦУ).

Отець Теодор Оробець повідомив, що на Водохреще й сьогодні відслужив у сільському храмі як священик Православної Церкви України. За його словами, за рішення про перехід проголосувало понад три сотні вірян. Склали про це протокол, поставили підписи і належним чином оформлений документ передали до Одеської обласної державної адміністрації. На Одещині це перший випадок, коли громада розпочала й довела до кінця справу про перехід до ПЦУ.

Нагадаємо, що Верховна Рада України 17 січня ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів України (щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи)».

Світлина: Томос про автокефалію ПЦУ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply