Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 2, 2021

На Миколаївщині гасять ліси

Автор:

|

Серпень 07, 2017

|

Рубрика:

На Миколаївщині гасять ліси

Про це 7 серпня повідомила на своєму сайті Державна служба з надзвичайних ситуацій. Пожежа виникла на території Березнігуватського лісового господарства поблизу села Новопавлівське Миколаївської області. Першою сповістила рятувальників про лихо пильна місцева мешканка.

Зважаючи на аномальну спеку, від якої в останні дні потерпала Україна, ситуація вимагала максимальної уважності та сконцентрованості. Адже висушена трава та гілки дерев сприяють швидкому поширенню вогню. Тому на боротьбу з ним були залучені сили двох державних пожежно-рятувальних частин Снігурівського та Березнегуватського районів області, місцевої пожежної охорони «Горохівське» та  працівники лісництва.

Прибувши на місце, вогнеборці переконалися, що вогонь таки встиг розповсюдитися на значну площу і вже перекинувся на лісові насадження. Однак пожежу оперативно вдалося локалізувати й обмежити площу горіння 15 гектарами. Служба з надзвичайних ситуацій відзначає, що до підвезення води дієво долучилися місцеві приватні підприємства та фермери, які надали свою техніку. Ситуація контрольована. Гасіння пожежі триває.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply