Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

На Львівщині знову почують російську попсу

Автор:

|

Січень 17, 2019

|

Рубрика:

На Львівщині знову почують російську попсу

На сайті громадської організації (ГО) «Український вибір» у четвер, 17 січня, оприлюднено повідомлення про те, що напередодні Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним і недійсним рішення Львівської обласної ради від 18 вересня 2018 року «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області». Нагадаємо, що ГО «Український вибір» очолює Віктор Медведчук, який є кумом Володимира Путіна.

У згаданому повідомленні сказано, що судовий розгляд здійснювався за позовом «Українського вибору» та ще двох окремих громадян. Окрім того, народний депутат і заступник голови «Українського вибору» Василь Німченко заявив про намір домогтися скасування подібних до львівського рішень Житомирської, Волинської, Івано-Франківської та Тернопільської обласних рад.

Зрозуміло, що після цього судового рішення на місцях підготують належний хід у відповідь. Але добре було б при цьому трішки попрацювати над предметом заборони. Бо якщо її накладено на російськомовний «культурний продукт», то формально некультурних продуктів з країни–агресора це не стосується.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply