Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

На Львівщині затримали «рейкових» терористів

Автор:

|

Серпень 08, 2016

|

Рубрика:

На Львівщині затримали «рейкових» терористів

SBU__GG

Інформація про цей факт оприлюднена на сайті Служби безпеки України (СБУ) у понеділок, 8 серпня. Злочинна група у Львівській області готувала диверсії на міжнародних залізничних шляхах. Та завдяки вдало проведеній спецоперації, працівники СБУ виявили і затримали п’ятьох зловмисників, які планували одночасно підірвати залізничні колії у трьох різних напрямках.

Одному з терористів перешкодили здійснити свій злочинний намір буквально в останні хвилини. Він саме закладав вибухівку на мосту біля села Дубляни. Побачивши небезпеку, спробував чинити опір. Навіть почав відстрілюватися і влучив в одного з оперативників. Не залишалося нічого іншого, як відкрити вогонь у відповідь. Диверсанта при цьому поранили. За офіційним повідомленням загрози життю офіцера СБУ нема. Те ж саме можна сказати і про терориста. Вочевидь на суді він вже буде здоровим.

Внаслідок проведених обшуків виявлено велику кількість вогнепальної зброї, вибухівки та комплектуючих для її виготовлення, зокрема: гранатомети РПГ-7 та РПГ-26, гранати РГО, Ф-1, РГД–5,  п’ять кілограмів вибухівки марки IХ 25 та 600 грамів тротилу, три електродетонатори, три пістолети та велику кількість набоїв різного калібру.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply