Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

На Луганщині обрушився стратегічно важливий міст

Автор:

|

Травень 21, 2018

|

Рубрика:

На Луганщині обрушився стратегічно важливий міст

Він перестав існувати як шляхопровід у ніч на понеділок, 21 травня. Першими про це повідомили у соцмережах місцеві жителі. Найчастіше пишуть, що міст підірвано. Проте кілька користувачів висловили версію, що завалився сам по собі. Розташований він на окупованій території неподалік населеного пункту Іванівка. Таким чином розірвано трасу прямого автомобільного сполучення між містом Хрустальним (до декомунізації Красний Луч) і обласним центром. Водії змушені рухатися в об’їзд через село Софіївку.

Якщо міст таки підірвано, то залишається нез’ясованим, хто здійснив диверсійну акцію. Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) у коментарі з цього приводу зумів уникнути прямої відповіді. Повідомлено лише, що руйнування мосту перешкоджає постачанню боєприпасів та озброєння підрозділам російсько-окупаційних військ.

Тим часом на фронті продовжують стріляти. Оприлюднене 21 травня зведення розповідає, що вчора інтенсивні бойові дії тривали на Світлодарському, Горлівському, Донецькому та Маріупільському напрямках. Дещо спокійніше було на Луганщині, де ворог зосередив свою активність на Світлодарській дузі. Загалом окупанти минулої доби 55 разів відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому 19 разів застосовували заборонену Мінськими угодами зброю.

На щастя, втрат у наших лавах немає. Як вдалося дізнатися розвідкам, поранено трьох загарбників.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply