Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

На Київщині викрито лабораторію амфетамінів

Автор:

|

Травень 04, 2017

|

Рубрика:

На Київщині викрито лабораторію амфетамінів

У четвер, 4 травня, на сайті Служби безпеки України (СБУ) оприлюднено повідомлення про виявлений канал контрабанди з Російської Федерації прекурсорів. Так називається вихідний компонент або учасник проміжних реакцій при синтезі будь-якої речовини. У цьому випадку зловмисники виробляли психоактивну речовину амфетамін.

У підпільній лабораторії готували понад півтора кілограма амфетамінів на місяць. Збували через так звані «закладки». А клієнти оплачували товар через банківську картку.

Під час обшуків оперативники виявили шістдесят грамів готового наркотику та 46 кілограмів прекурсору разом із обладнанням. Орієнтовна вартість речовин – 350 тисяч гривень. Також у правопорушників виявили 95 тисяч рублів для купівлі прекурсору та 40 тисяч гривень прибутку від здійснених операцій.

Організували канал троє українських громадян та росіянин, який завозив прекурсори до України автомобілем. Для переробки сировини в амфетамін обладнали нарколабораторію у приватному будинку у Києво-Святошинському районі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply