Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

На кордоні з Росією вже діє біометричний контроль

Автор:

|

Грудень 27, 2017

|

Рубрика:

На кордоні з Росією вже діє біометричний контроль

Правда, наразі лише у тестовому режимі. У середу, 27 грудня, в основних пунктах пропуску почали застосовувати спеціальні мобільні комплекси, щоб на практиці перевірити готовність українських прикордонників до повномасштабного запровадження біометричного контролю, яке заплановано на 1 січня 2018 року.

З нового року у 157 міжнародних пунктах пропуску для наземного транспорту і в аеропортах запрацює нова система фіксації біометричних даних. Вона дозволяє контролювати термін перебування іноземця в країні, а водночас підключена до баз даних Інтерполу. Прикордонники перевірятимуть паспорти, ID-карти, водійські посвідчення і навіть техпаспорти. Втім, як запевняють фахівці, проблеми з в’їздом до України можуть виникнути лише у тих, що не мають біометричних паспортів.

Раніше агенція УНІАН з посиланням на міністра закордонних справ Павла Клімкіна повідомляла, що після запуску з 1 січня 2018 прикордонної системи фіксації біометричних даних іноземців та осіб без громадянства планується введення контролю за переміщенням російських громадян на всій території України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply