Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

На кордоні з Польщею щось не гаразд…

Автор:

|

Грудень 21, 2016

|

Рубрика:

На кордоні з Польщею щось не гаразд…

1221___04-3

Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України на своїй сторінці у мережі Facebook регулярно інформує про стан завантаженості пунктів пропуску у сусідні держави. Станом на ранок 21 грудня на проїзд до Польщі очікували аж 1120 автомобілів. Найбільші черги зафіксовано на «Раві-Руській» – три сотні машин.

Не дарма кажуть, що все пізнається у порівнянні. У той час, коли на пунктах пропуску польського напрямку доводиться годинами очікувати перетину кордону, у напрямі на Угорщину було 30 автомобілів («Вилок»), на кордоні із Словаччиною («Ужгород») – 50, а проїзди до Молдови та Румунії взагалі були вільні.

Офіційних пояснень такого стану не надано. А неофіційно називають три основні причини. По-перше, громадяни України мають у власності надто багато автомобілів з польською реєстрацією, а це накладає обов’язок регулярно перетинати кордон під страхом штрафу. По-друге, Польща є найбільш популярною для відвідування і роботи державою за західному прикордонні. І, по-третє, останнім часом від людей, які там побували, часто чути скарги на особливе ставлення при перетині кордону до громадян України. Окремі аналітики пов’язують це з випадками проявів антиукраїнських настроїв у Польщі, що викликає поширення шовіністичних настроїв на побутовому рівні. Зрозуміло, такі висновки мають характер особистої думки. Однак щодо інших держав вони чомусь не виникають!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply