Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

На кордоні сектору Газа гинуть люди

Автор:

|

Травень 14, 2018

|

Рубрика:

На кордоні сектору Газа гинуть люди

У Єрусалимі у понеділок, 14 травня відкрито посольство Сполучених Штатів у Ізраїлі. Полотно з таблиці «Посольство США» урочисто зняли донька американського президента Іванка Трамп і міністр фінансів США Стівен Мнучін. У церемонії взяв участь прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху.

А за кілька годин перед тим на кордоні Ізраїлю і сектора Газа спалахнули протести. Інтернет видання вже повідомили, що загинуло понад сорок осіб, ще кілька сотень поранені. Ізраїльські солдати стріляють у протестувальників. За словами очевидців, у кількох місцях палестинці намагалися перерізати прикордонні загородження і прорватися в Ізраїль. Учасники акції палили автомобільні шини, над кордоном піднялися хмари густого чорного диму.

Палестинці в секторі Газа 14 травня проводять загальний страйк на знак протесту проти перенесення посольства США в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалиму. У регіоні не працюють магазини, школи і університети. Через рупори, встановлені на мечетях, лунають заклики до населення взяти участь в акціях протесту. Очікується, що на мітинг на кордоні збереться до одного мільйона осіб.

Нагадаємо, що рішення президента США Дональда Трампа про перенесення американського посольства до Єрусалима викликало критику світового співтовариства і масові протести на Близькому Сході.

Світлини Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply