Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

На індонезійську землю прийшло велике горе

Автор:

|

Вересень 30, 2018

|

Рубрика:

На індонезійську землю прийшло велике горе

У неділю, 30  вересня, електронні ЗМІ світу передають найсвіжіші дані про наслідки землетрусів та цунамі, що сталися в Індонезії. «Радіо Свобода» з посиланням на місцеві органи влади повідомляє, що вже підтверджено загибель 832 осіб. Це майже вдвічі більше, ніж було оголошено раніше.

Однак число жертв може виявитися ще більшим. Адже наразі немає даних з віддалених прибережних районів. Віце-президент Індонезії Юсуф Калла висловив побоювання, що рахунок загиблих піде на тисячі.

У постраждалому від стихії місті Палу тривають пошуки тих, що вижили під завалами. Тисячі людей залишилися без даху над головою. За свідченнями очевидців, висота хвилі, піднятої цунамі, досягала шести метрів. Цивільному населення надають активну допомогу індонезійські військові. Рятувальні операції ускладнюють повторні підземні поштовхи.

Лунає критика на адресу гідрометеорологічної агенції Індонезії, яка після землетрусу, епіцентр якого знаходився в морі, попередила про загрозу цунамі, проте через півгодини скасувала попередження. Влада, однак, вважає, що хвилі досягли узбережжя, ще коли попередження було в силі, але люди просто не встигли евакуюватися.

Світлина AFP і Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply