Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

На інавгурації у США присутні й українці

Автор:

|

Січень 20, 2017

|

Рубрика:

На інавгурації у США присутні й українці

0120___06--11

Ціла плеяда вітчизняних політиків поїхала на інавгурацію нового президента Сполучених Штатів Дональда Трампа, яка відбувається 20 січня у Вашингтоні. Зокрема, за океан полетіли колишній президент Грузії та губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі та екс-голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Перебуває у США і Юлія Тимошенко, однак вона завітає лише на молитовний сніданок. Про це повідомляє «Українська правда».

Усіх запрошених пов’язують дружні чи бізнесові зв’язки. Так, Міхеїл Саакашвілі після перемоги Дональда Трампа заявив, що вже 20 років товаришує із бізнесменом. «Сильна особистість із непередбачуваною політикою», – підкреслив тоді ще голова Одеської ОДА.

Окрім цього, приїхав на інавгурацію нардеп від «Радикальної партії Олега Ляшка» Андрій Артеменко. За його словами, його запросили конгресмени-республіканці. Написав у соцмережах, що відправляється на захід завдяки особистому запрошенню і Сергій Ківалов від «Опозиційного блоку» . Від «Солідарності» поїхали Павло Бойченко та Олег Бабенко – обидва представляють місцеві осередки партії. Перебуватиме на інавгурації і позафракційний Борислав Береза, який вже провів низку зустрічей.

Екс-голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж також зустрівся з низкою ділових партнерів. Як розповів колишній чиновник, вже 12 років він підтримує контакт із Республіканською партією та екс-представниками американської розвідки. За його словами, багато з «наших», кого запросили, платять за це. «Усі розцінки не знаю, залежно в якому секторі – від 10 до 100 тисяч доларів», – підкреслив пан Маломуж.

Як відомо, інавгурація Дональда Трампа відбувається сьогодні, 20 січня. Політик стане 45 президентом Сполучених Штатів Америки.

Світлини: Фейсбук, РИА Новости/Игорь Михалев.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply