Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

На гендерну рівність рівняйсь!

Автор:

|

Жовтень 12, 2018

|

Рубрика:

На гендерну рівність рівняйсь!

Президент Петро Порошенко у п’ятницю, 12  жовтня, підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях».

Документ  сприятиме підвищенню рівня правового захисту військовослужбовців-жінок, збільшенню їх чисельності на військовій службі, зокрема на вищих військових посадах. Відтак, особам обох статей надаються рівні можливості щодо укладення контракту на проходження військової служби. Також закріплюється принцип, за яким жінки проходять військову службу на рівних засадах із чоловіками, що включає рівний доступ до посад і військовий звань та рівний обсяг відповідальності під час виконання обов’язків військової служби. Необґрунтовані обмеження щодо служби жінок у військовому запасі та проходження військових зборів чоловіками та жінками скасовуються.

За наявною інформацією, зараз у Збройних Силах України служать і працюють понад 55 тисяч жінок, з них 25 тисяч – у статусі військовослужбовців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply