Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

На фронті – тиша, у прикордонників – робота

Автор:

|

Березень 22, 2018

|

Рубрика:

На фронті – тиша, у прикордонників – робота

Оприлюднене у четвер, 22 березня, зведення прес-центру штабу АТО повідомляє, що після кількох днів нарощування напруженості, проросійські бойовики учора вогонь по українських позиціях не відкривали. Таким чином чергове перемир’я, яке домовилася встановити з 5 березня Тристороння контактна група, минулої доби дотримувалося повною мірою. Ситуація на фронті успішно контролюється українськими підрозділами.

Найімовірніше, саме з тишею пов’язане пожвавлення руху на контрольних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ) вздовж лінії розмежування сторін. Сайт Державної прикордонної служби України повідомляє про чисельність людей та транспортних засобів станом на ранок 22 березня, а також про підсумки учорашнього дня. Особливо багато роботи було у прикордонників на КПВВ «Мар’їнка», «Майорське» та «Станиця Луганська». Через кожен з них пройшло понад сім тисяч осіб.

Затримано два автомобілі, водії яких намагалися незаконно перевезти товари через лінію розмежування. А у «Майорському» було дві спроби спокусити працівників прикордонного відомства грошима заради позачергового оформлення та прискореного огляду транспортних засобів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply