Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Європа дізналася, що таке Сибір

Автор:

|

Березень 02, 2018

|

Рубрика:

Європа дізналася, що таке Сибір

Інтернет-портали України у п’ятницю, 2 березня, розповідають, що більша частина континенту продовжує потерпати від морозів та снігопадів через циклон із Сибіру. У багатьох країнах закрили дороги, не працюють школи та дитячі садки, скасувано сотні залізничних та авіарейсів. Похолодання прийшло навіть на південь Середземного моря.

За останніми даними, стихія стала причиною смерті 55-ти людей. Найбільше загиблих у Польщі – 21 особа, більшість із них – безхатьки. Сім людей за останні дні померли у Словаччині, ще шість – у Чехії. Також повідомляється про загиблих у Франції, Іспанії, Литві, Сербії, Італії, Словенії, Румунії, Великій Британії та Нідерландах.

В Ірландії синоптики повідомляють про найбільші снігопади за останнє десятиріччя. Повітряне сполучення в аеропорту Дубліна призупинене, найімовірніше, до суботи. Аеропорт у швейцарському місті Женеві закрили у четвер, після очищення посадкових смуг відкрили, проте у п’ятницю вдень роботу аеропорту знову призупинили. В амстердамському аеропорту Схіпхол через сильний вітер скасовують або затримують десятки рейсів. Деякі залізничні рейси компанії Eurostar між Лондоном, Парижем та Брюсселем також скасували.

У Франції біля міста Монпельє близько 2 тисяч водіїв застрягли на автомагістралі, деякі з них повідомили, що знаходяться на трасі майже добу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply