Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

На Донбасі виявили «колекціонера» зброї

Автор:

|

Грудень 23, 2018

|

Рубрика:

На Донбасі виявили «колекціонера» зброї

Про цей випадок розповідає у неділю, 23  грудня, прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС). Стався він у місті Рубіжному, що на Луганщині. Тут у помешканні місцевого жителя правоохоронці здійснили санкціонований обшук. І ось перелік знайденого: 18 гранат, півтора кілограми тротилових шашок, два осколкові корпуси до протипіхотних мін, дві сигнальні міни, шість сигнальних патронів, детонатори, запалювальні трубки та близько 1100 набоїв різного калібру.

Як з’ясувалося, усе це зять господаря будинку назбирав під час проходження військової служби в зоні Антитерористичної операції (АТО).

Оприлюднене того ж дня зведення з лінії фронту інформує, що минулої доби російсько-терористичні війська 5 разів відкривали прицільний вогонь по наших позиціях. У тому числі один раз із забороненого Мінськими угодами озброєння – у районі Водяного на Маріупольському напрямку окупати гатили з міномету калібру 120 міліметрів.

Окрім того, бойові дії відбулися поблизу Новотошківського, Красногорівки та Чермалика. На щастя, жоден український військовий не постраждав.

А у ворога вчора були втрати – двоє убитих та один поранений.

Світлина: підпільний арсенал у Рубіжному.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply