Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

На Донбасі спостерігається рекордна активність бойовиків

Автор:

|

Березень 30, 2016

|

Рубрика:

На Донбасі спостерігається рекордна активність бойовиків

i

За словами Олександра Мотузняка, представника президентської адміністрації у справах Антитерористичної операції, за минулі 24 години в зоні конфлікту отримали поранення 6 військових української армії. Крім того, один військовослужбовець загинув під час дорожньо-транспортної пригоди.

Чиновник також вказав, що в околицях Луганська, було відзначено порушення перемир’я з боку сил самопроголошеної республіки. Також стрілянину зафіксували в районі Попасної.

Крім того, зазначив пан Мотузняк, на підступах до Донецька проросійські сепаратисти обстрілювали українські оборонні укріплення з артилерійських установок поруч з населеним пунктом Майорськ.

Постійно відбуваються потужні обстріли мінами українських позицій. За словами чиновника, спостерігається рекордна активність з минулого року. Найгостріше зараз ситуація складається в околицях населених пунктів Луганське, Зайцеве, Ленінське. Крім того, не припиняють стріляти і під Авдіївкою, де поранення отримав цивільний.

Згідно з даними отриманими українськими розвідниками, проросійські сепаратисти в околицях населеного пункту Мінеральне розгорнули декілька машин «Град».

Українські військовослужбовці відкривають вогонь у відповідь в цілях самозахисту, зазначив пан Мотузняк.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply