Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

На Донбасі потрібні 24 тисячі миротворців

Автор:

|

Лютий 12, 2018

|

Рубрика:

На Донбасі потрібні 24 тисячі миротворців

Провідні інформаційні агенції світу у понеділок, 12 лютого, розповідають про доповідь, підготовану експертом ООН при Колумбійському університеті у Нью-Йорку Ричардом Ґованом за дорученням колишнього генерального секретаря НАТО, а нині – радника Президента України Петра Порошенка Андерса Фог Расмуссена.

Цей документ заплановано презентувати 17 лютого на Мюнхенській конференції з безпеки. У ньому сказано, що для врегулювання конфлікту на Сході України, туди слід скерувати близько 20 тисяч військовослужбовців з країн, що не входять до НАТО, а також чотири тисячі поліцейських. Це дозволить, зокрема, провести на Донбасі місцеві вибори.

Щодо національного складу контингенту, то рекомендовано залучити до нього представників таких європейських країн як Швеція, країн з досвідом участі у миротворчих місіях (наприклад – Бразилія), а також держав, які користуються довірою Росії – Білорусь. Станом на сьогодні конфлікт на Донбасі моніторять понад 700 спостерігачів Організації з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ).

Світлина: Петро Порошенко і Андерс Фог Расмуссен.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply