Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

На Донбасі «озвалася» ворожа артилерія

Автор:

|

Грудень 03, 2017

|

Рубрика:

На Донбасі «озвалася» ворожа артилерія

У неділю, 3 грудня, прес-центр штабу АТО повідомляє про серйозне ускладнення ситуації у зоні бойових дій. Число ворожих обстрілів минулої доби зросло до 30-ти. Та найгірше, що російсько-терористичні війська знову почали вести вогонь з важкої артилерії. Нагадаємо, що таке озброєння за Мінськими угодами давно повинно було бути відведеним від лінії розмежування.

Епіцентром напруженості залишається Світлодарська дуга. Загарбники випустили тут у районі Новолуганського понад два десятки 152-міліметрових снарядів. На Донецькому напрямку найгарячіше було на Приазов’ї. Українські позиції поблизу Водяного і Широкиного обстріляно з 122-міліметрових гармат. Загалом на кількох ділянках фронту терористи випустили по наших укріплення не менше двох сотень мін та снарядів.

Окрім того, під ворожим вогнем опинилися житлові квартали у Водяному, Авдіївці та Верхньоторецькому. Під час одного з обстрілів поранено 31-річну місцеву мешканку. Поранення отримав також один наш військовослужбовець. Ще у двох діагностовано бойові травми.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply