Новини для українців всього свту

Friday, Mar. 5, 2021

На Донбасі фронт горить

Автор:

|

Серпень 19, 2017

|

Рубрика:

На Донбасі фронт горить

Тут мається на увазі не вогонь з різних видів зброї, а полум’я у буквальному розумінні. Проросійські бандформування вирішили скористатися спекою, яка висушила траву, і повсюдно зайнялися підпалами.

Про це розповів речник Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник на брифінгу 19 серпня. Зокрема він сказав: «Ворог продовжує широко застосовувати запалювальні боєприпаси і дотримується тактики випаленої землі. Бойовики навмисно, застосовуючи ці боєприпаси, підпалюють поля та лісосмуги на лінії розмежування сторін з метою витіснення підрозділів сил АТО з займаних позицій».

Впродовж недавніх днів такі випадки зафіксовано поблизу Зайцевого, Катеринівки, Мар’їнки, Новотошківського і Верхньоторецького. Відтак нашим хлопцям доводиться перекваліфіковуватися на пожежників, хоча це часом пов’язане з ризиком для життя. А ще ці підступні дії ворога завдають шкоди мирним оселям. Наприклад, в одному з житлових кварталів Зайцевого після влучання запалювальних боєприпасів загорілося кілька будинків.

Світлина: речник з питань АТО Олександр Мотузяник.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply