Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

На Донбасі буде мир, якщо дотиснути Росію

Автор:

|

Лютий 17, 2018

|

Рубрика:

На Донбасі буде мир, якщо дотиснути Росію

Такий причинно-наслідковий зв’язок випливає із сказаного 17 лютого Президентом України Петром Порошенком журналістам у Мюнхені. Агенція «Укрінформ» цитує главу держави дослівно: «Щоб була запроваджена в Україні повномасштабна місія миротворців, яка забезпечить повернення цих територій під український суверенітет, для цього потрібна лиш одна річ – дотиснути Росію».

Петро Порошенко також наголосив, що обов’язковою вимогою України є присутність миротворців на неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону та надання їм права роззброювати незаконні збройні формування. Відзначено також, що більшість країн підтримують ідею розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ цього ж дня розповів про свою зустріч із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Одним з основних обговорюваних питань було розгортання миротворчих сил ООН в Україні. Оптимістичних новин з цього приводу немає. Але Єнс Столтенберґ наголосив, що «важливо продовжувати працювати над різними пропозиціями, щоб досягти прогресу».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply