Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

На денуклеаризацію КНДР потрібно 15 років

Автор:

|

Травень 30, 2018

|

Рубрика:

На денуклеаризацію КНДР потрібно 15 років

Про це пише у середу, 30 травня, інтернет-видання «Deutsche Welle» з посиланням на авторитетну думку одного з провідних американських атомників Зігфріда Хекера. Він неодноразово бував у Корейській Народно-Демократичній Республіці (КНДР) і вважає, що повний демонтаж її ядерної програми може зайняти до 15 років. Початися від повинен із закриття низки атомних об’єктів і передачі під міжнародний контроль всіх запасів радіоактивних матеріалів.

Отож, процес аж ніяк не може відбутися швидко. До слова, Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) США розходиться з президентом Дональдом Трампом в оцінці перспектив відмови Північної Кореї від ядерної зброї. Про це повідомляє телеканал NBC News. Аналітики спецслужби теж вважають, що цей сценарій не буде реалізований найближчим часом. Тому максимумом, на який може розраховувати зараз Вашингтон, є заморожування північнокорейських ракетно-ядерних заходів. А Дональд Трамп сподівається, що його очікувана зустріч з лідером КНДР Кім Чен Ином увінчається денуклеаризацією Корейського півострова.

Проте, ЦРУ вважає, що Пхеньян може піти на низку поступок. Зробити їх готові і Сполучені Штати. Одна з яких – виключення з порядку переговорів питань дотримання прав людини в Північній Кореї.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply