Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

На $ 2,5 мільйона золота знайдено у старому танку

Автор:

|

Квітень 10, 2017

|

Рубрика:

На $ 2,5 мільйона золота знайдено у старому танку

Британський колекціонер військової техніки Нік Мід нещодавно придбав на інтернет-аукціоні танк Т-54, виготовлений ще у радянські часи. Панцерна машина мала доповнити його колекцію із 150 військових авто. Однак, коли оглядав покупку, то знайшов у паливному баку 5 золотих злитків! Про це інтернет-портали України розповіли 10 квітня з посиланням на «The Sun».

За даними The Daily Mail, вартість знахідки становить близько $ 2,5 мільйона доларів. Коли колекціонер разом з механіком, що йому допомагає, виявили злитки, то не знали що робити. Врешті викликали поліцію. «Нехай мені не повернуть золото, зате у мене залишиться мій чудовий танк», – сказав Нік Мід.

Поліція вилучила злитки для перевірки, видавши йому розписку. Чи отримає він свою знахідку назад, наразі невідом. Адже права на золото може заявити влада Кувейту. Придбаний танк належав збройним силам Іраку та брав участь у війні в Перській затоці 1990-91 років. Тоді його і захопили сили коаліції. І аж тепер продали на аукціоні. Колекціонер підозрює, що золото там могли сховати саме іракські військові.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply