Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Митниця чекає, що Президент дасть «добро»

Автор:

|

Квітень 01, 2016

|

Рубрика:

Митниця чекає, що Президент дасть «добро»

 

Юлія Марушевська

Юлія Марушевська

Атакують з усіх боків, погрожують кримінальними провадженнями, столичні чиновники забирають вантажі, обкрадаючи кожного одесита і кожного мешканця регіону, –  на ці та інші проблеми вказала у своєму відео-зверненні до Президента України голова Одеської митниці, заступник голови облдержадміністрації Юлія Марушевська.

Вона також поскаржилася, що останнім часом на митниці постійно перебувають правоохоронні та контрольні органи, які не дають можливості нормально працювати.

Є у зверненні й такі, сповнені болю слова: «Я прошу Вас визначитись: чи Ви з тими, хто гальмує процес, чи Ви – з нами, хто хоче зробити реформи… Я прошу видати указ про створення відкритого митного простору, підтримати наш законопроект у Верховній Раді, який вже зареєстрований, але, на жаль, заблокований там, підтримати впровадження автоматизованої системи, зупинити всі ці безглузді перевірки, блокування і паралізування роботи митниці». Повідомлень про реакцію президентської адміністрації не надходило.

26-річна Юлія Марушевська широко відома як українська громадська та політична діячка, активістка Євромайдану. Саме вона є автором англомовного відео-звернення «I Am a Ukrainian», яке зібрало понад 8 млн. переглядів на YouTube.

Новий хіт від Юлії Марушевської можна подивитись тут:

https://uk-ua.facebook.com/SaakashviliMikheil/videos/1160202020676844/

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply