Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Мирослав Лайчак заявив, що ОБСЄ підтримує ініціативи Кучми в Мінську

Автор:

|

Червень 13, 2019

|

Рубрика:

Мирослав Лайчак заявив, що ОБСЄ підтримує ініціативи Кучми в Мінську

ОБСЄ вітає відновлення робочої атмосфери на останньому засіданні ТКГ з мирного врегулювання ситуації на Донбасі і підтримує озвучені представником України Леонідом Кучмою ініціативи. Про це заявив
Діючий голова ОБСЄ, міністр закордонних та європейських справ Словаччини Мирослав Лайчак на спільному брифінгу з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним у Києві, повідомляє Укрінформ.

«Ми вітаємо ту робочу атмосферу, яка відновилася у Тристоронній контактній групі, і також вітаємо чотири ініціативи, які були озвучені другим президентом Кучмою. Вони мають потенціал, який може змінити всю риторику конфлікту, і ми сподіваємося, що всі гравці на цій арені підтримають ці ініціативи», – сказав Лайчак. Він зазначив, що мета його візиту в Україну – якимось чином надихнути нове керівництво країни спільно подумати, як можна полегшити гуманітарну ситуацію на Донбасі в інтересах народу України.

«Звичайно, важливою передумовою досягнення позитивних зрушень є гарантований та постійний режим припинення вогню», – наголосив голова ОБСЄ.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply