Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Минає ще один місяць війни…

Автор:

|

Січень 31, 2019

|

Рубрика:

Минає ще один місяць війни…

Під головуванням командувача Об’єднаних Сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, у четвер, 31 січня, відбувся «круглий стіл», на якому підбито підсумки службово-бойової діяльності впродовж січня. Участь взяли представники всіх складових сектору безпеки і оборони, керівники обласних військово-цивільних адміністрацій, командири оперативно-тактичних угрупувань та військових частин.

Водночас визначено основні напрямки подальшої спільної діяльності Об`єднаних Сил та органів державної влади у військовій, правоохоронній та соціально-гуманітарній сфері.

А з оприлюдненого того ж дня зведення з лінії фронту дізнаємося, що минулої доби російсько-терористичні війська сім разів порушили режим припинення вогню, в тому числі тричі з озброєння, яке заборонене Мінськими угодами.

Бойові дії відбулися у районах таких населених пунктів: Павлопіль, Мар’їнка,  Новомихайлівка, Кряківка, Вільний, Попасна, Кримське. Від ворожих обстрілів не постраждав жоден український військовослужбовець.

За даними розвідки, учора вбито двох окупантів, ще троє отримали важкі поранення. Окрім того, вмілими діями захисників України було подавлено мінометну батарею супротивника та знищено зенітну установку разом з плавучим бронетранспортером, на якому вона була встановлена.

Світлина: під час засідання «круглого столу».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply