Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

МВФ занепокоєний відстрочкою підвищення газових тарифів в Україні

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

МВФ занепокоєний відстрочкою підвищення газових тарифів в Україні

main

Міжнародний валютний фонд незадоволений відсутністю рішення Кабінету Міністрів про підвищення ціни на природний газ для населення, яке планувалося з 1 квітня. Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше.

“Затримка, яку ми наразі спостерігаємо, є предметом для серйозного занепокоєння”, – сказав він. Ваше також зазначив, що для МВФ важливе повне дотримання українським урядом підписаного меморандуму про співпрацю, згідно якого ціни на газ для населення мають піднятися до ринкового рівня.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що рішення Кабінету Міністрів про підвищення тарифів на природний газ для населення з 1 квітня відсутнє. Він упевнений, що необхідно проводити перемовини з представниками МВФ і переконувати їх в тому, що підвищення тарифів на газ для населення зараз можна уникнути. “Я думаю, що було б правильно на сьогоднішній день провести додаткові зустрічі з МВФ і змінити підходи до формування тарифів в Україні”, — зазначив він.

Україна вже сім місяців не може отримати третій транш кредиту МВФ. Зараз представники фонду чекають прояснення ситуації навколо уряду України і парламентської коаліції.

10 лютого глава МВФ Крістін Лагард заявила, що програма фінансування України може бути зупинена через занадто повільний прогрес, який демонструє Україна в поліпшенні системи державного управління та боротьбі з корупцією.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply