Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

МВФ ставить вимогу українському парламенту

Автор:

|

Лютий 19, 2018

|

Рубрика:

МВФ ставить вимогу українському парламенту

Вона полягає у необхідності негайного розгляду законопроекту щодо Антикорупційного суду. Про це 19 лютого повідомляє інтернет-видання «РБК-Україна» з посиланням на заяву, що її зробив постійний представник Міжнародного валютного Фонду (МВФ) в Україні Йоста Люнгман.

Як відомо, група експертів МВФ з 12 по 16 лютого перебувала з візитом у Києві. Обговорено низку технічних аспектів, передбачених програмою реформ. Однак окремо було виділено проект законодавства про Антикорупційний суд. «Зараз важливо, щоб влада України забезпечила невідкладний розгляд, у відповідності з парламентськими процедурами, законопроекту про Антикорупційний суд», – йдеться у заяві.

МВФ також наполягає на внесенні поправок до законопроекту відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії та забезпеченні додаткового прогресу в інших відстрочених заходах, необхідних для досягнення поставлених програмою цілей, у тому числі в енергетичному і податково-бюджетному секторах.

Як відомо, раніше у МВФ заявляли, що законопроект про Антикорупційний суд, внесений до Верховної Ради Петром Порошенком, суперечить зобов’язанням України. Згодом у фонді ще раз нагадали, що президентський проект не відповідає умовам програми Міжнародного валютного фонду.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply