Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 12, 2022

Музика на операційному столі

Автор:

|

Липень 21, 2017

|

Рубрика:

Музика на операційному столі

Мешканець Індії Абхішек Прасад грав на гітарі у той час, коли лікарі робили йому операцію на мозку. Про це сайт ВВС пише 21 липня. Чоловік страждав від рідкісної форми дистонії, яку ще називають «спазмом музиканта». Через хворобу у нього скручувало середній, безіменний пальці і мізинець лівої руки під час гри на гітарі. Він спершу думав, що це від перенапруги, взяв перерву в грі, але пальці судомило далі.

Врешті лікарі діагностувати дистонію. І після чималих вагань Абхішек Прасад зважився на операцію. Під час неї він повинен був грати кожен раз, коли хірург впливав електрикою на певну ділянку його мозку. Операція відбувалася під місцевою анестезією. У черепі зробили 14-міліметровий отвір, куди вставили електрод.  Пацієнт був при повній свідомості, і лише завдяки тому, що його пальці ворушилися по грифу гітари, лікарі змогли досягти потрібного результату.

Це не перший вуипадок, коли лунала музика під час операції. У 2015 році іспанський саксофоніст грав, поки лікарі видаляли пухлину з його мозку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply