Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Мужнього пілота нагороджено орденом

Автор:

|

Липень 29, 2017

|

Рубрика:

Мужнього пілота нагороджено орденом

Аж два повідомлення з оприлюднених 29 липня на сайті Глави стосувалися командира екіпажу повітряного судна Олександра Акопова. Нагадаємо, що він у Стамбульському аеропорту здійснив надзвичайно складну аварійну посадку літака. Під час сильного граду переднє скло у кабіні покрилося тріщинами, через що була повністю втрачена видимість і діяти довелося наосліп.

За мужність і самовідданість, а також високий професіоналізм указам Президента України Олександр Акопов нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

А потім Петро Порошенко зателефонував пілоту й подякував за відвагу, повідомив про нагородження та пообіцяв особисто вручити орден під час перебування Олександра Акопова у середині серпня в Україні. Зокрема Глава держави сказав: «Завдяки Вашому надвисокому професіоналізму та Вашій нечуваній витримці 121 пасажир та 6 членів екіпажу відтепер можуть святкувати свій другий день народження. Україна пишається такими своїми синами».

У телефонній розмові Олександр Акопов розповів про подробиці цієї аварійної ситуації та повідомив, що незважаючи на пережите, перебуває у доброму настрої і готовий далі виконувати свої обов’язки. Льотчик чемно подякував Петру Порошенку за дзвінок та високу нагороду Вітчизни.

About Author

news

  • тетяна

    ….подумаеш град…Вони ще й не таке вміють робити….І цунамі всякі і торнадо…і ..т.д… Так що…це було спеціально і влаштовано … аж до приземлення і медалі…..Аферисти і злочинці….