Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Музей АТО у Дніпропетровську поповнився першими експонатами

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

Музей АТО у Дніпропетровську поповнився першими експонатами

dsc_

У Дніпропетровську з’явилися перші експонати для майбутнього Музею АТО. Серед них пошкоджені кулями дорожні знаки, залишки боєприпасів, бойовий джип і легковий автомобіль, що їздили в зоні проведення АТО. За словами очільника області Валентина Резніченка, експозицію планують відкрити до кінця року.

Над проектом Музею АТО працюють історики, музейники, митці та дизайнери області і країни. Експозиція працюватиме в Історичному музеї Д. І. Яворницького. Волонтерам, медикам і захисникам Дніпропетровщини присвятять два зали музею площею 500 кв. м. Частина експозиції, яка присвячена окремим подіям, буде розташована на вулиці.

“Ми створюємо на Дніпропетровщині перший в Україні Музей АТО. Щоб про подвиг земляків знав кожен, збираємо пам’ятні речі з війни і формуємо масштабну експозицію. Зараз працюємо над вуличною виставкою. Головні її експонати – військова техніка. У Дніпропетровськ вже доставили бойової джип і легковий автомобіль, який їздив по дорогах АТО. Найближчим часом очікуємо списані БМП, танк і зенітну установку 93-ї бригади”, – зазначив Валентин Резніченко. Будуть в музеї і інші експонати. Наприклад, пошкоджений кулями дорожній знак “Донецьк”. Для музею зібрані і залишки боєприпасів із зони бойових дій.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply