Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Мусульмани відзначають Курбан-байрам

Автор:

|

Вересень 01, 2017

|

Рубрика:

Мусульмани відзначають Курбан-байрам

Сьогодні, 1 вересня, у мечетях анексованого Росією Криму зранку відбувся святковий молебень. «Нелегкі випробування випали на долю кримських татар в окупованому Криму, а щирі почуття віруючих оцінюються окупантами як екстремізм. Але стійкість та сила духу вселяють впевненість, що ми обов’язково разом пройдемо всі випробування та подужаємо ворога», – написав у мережі Facebook з нагоди свята Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Курбан-байрам – одне з головних свят в ісламському календарі, що знаменує закінчення хаджу. У це свято мусульмани здійснюють заклання жертовної тварини. Тому Курбан-байрам також називають святом жертвопринесення.

Зі сходом сонця розпочалася спільна молитва вірян. Невід’ємні атрибути – білий або урочистий одяг, що символізує чистоту. Святкування відбувається без зайвих крайнощів і веселощів. Більше молитов і спілкування. Курбан-Байрам традиційно відзначатимуть щонайменше два дні. У Києві місцем основних урочистих заходів традиційно стала територія мечеті Ар-Рахма.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply