Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Моторошні наслідки пожежі у Лондоні

Автор:

|

Червень 15, 2017

|

Рубрика:

Моторошні наслідки пожежі у Лондоні

Рятувальні та пожежні служби тимчасово припиняють пошуки жертв у висотній будівлі, де сталася великомасштабна пожежа. Таке рішення прийнято через небезпеку обвалу. Начальник міської пожежної служби Лондана Дені Коттон у четвер, 15 червня, заявила, що більше не посилатиме туди людей. Пожежники вже перевірили усі поверхи будівлі, хоча не всі осередки займання вдалося ліквідувати навіть через 24 години після початку пожежі.

За даними лондонської поліції, число жертв зросло до 17 осіб. У лікарні доставлено 78 постраждалих, 18 з них знаходяться в критичному стані. Досі зниклими без вісті числяться десятки людей.

За словами Дені Коттон, багато пожежників психологічно травмовані «жахливими сценами», які їм довелося спостерігати. Під час пожежі багато мешканців викидалися з вікон або викидали з них дітей. Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей приватним чином відвідала місце пожежі, де поспілкувалася з пожежниками та мешканцями будинку. Експерти твердять, що на обстеження будівлі та пошук жертв буде потрібно щонайменше кілька тижнів. До пожежі тут жило від 400 до 600 осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply