Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Москва зреклася свого блудного сина

Автор:

|

Липень 11, 2017

|

Рубрика:

Москва зреклася свого блудного сина

Міністерство оборони Росії заявило, що взятий у полон українськими армійцями на території Луганської області росіянин Віктор Агеєв зараз не є чинним військовослужбовцем. Таким було офіційне реагування на перше інтерв’ю російського бранця, показане українським телеканалом «1+1». Про це розповідає 11 липня сайт «ТСН».

Прес-служба Південного військового округу запевняє, що Віктор Агеєв служив за призовом, але торік був звільнений у запас і «більше не мав до військової служби жодного відношення». Однак сам він в інтерв’ю назвав себе військовослужбовцем військової частини 65246, розташованої в Новочеркаську. А ще розповів, що приїхав у Ростовську область у березні 2017 року, підписав контракт і пробув у своїй частині чотири дні, після чого його переправили в Луганську область України. Окрім того, російська пропаганда ставить під сумнів саме інтерв’ю і заперечує правдивість висловлювань Віктора Агєєва. Однак його мати, друзі та люди, з яким він служив, підтвердили кореспондентам ВВС, що після строкової служби той залишився служити в армії за контрактом, підписаним у березні 2017 року. Є й інші переконливі докази цього.

Втім, можна не сумніватися, що Москва буде вперто дотримуватися саме такої пропагандистської лінії. Бо інакше їй доведеться визнати присутність російських військовослужбовців на сході України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply