Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Москва вимагає доказів, а у Лондоні ще одна смерть

Автор:

|

Березень 13, 2018

|

Рубрика:

Москва вимагає доказів, а у Лондоні ще одна смерть

У вівторок, 13 березня, збігає термін, наданий британським урядом російській владі для  відповіді на запитання у зв’язку з отруєнням у місті Солсбері Сергія Скрипаля та його дочки. Цього ж дня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва не буде відповідати на будь-які запитання, поки їй не нададуть доступ до матеріалів справи про отруєння. А саме російське зовнішньополітичне відомство висловило протест послові Великобританії Лорі Брістоу і твердить, що дії британської влади у справі Сергія Скрипаля нібито «носять відверто провокаційний характер».

Нагадаємо, що колишній російський розвідник Сергій Скрипаль у 2004 році був засуджений на батьківщині за звинуваченням у державній зраді. Слідство вважало, що він передавав інформацію Великій Британії. Пізніше подвійного агента обміняли на російських шпигунів, затриманих у США. А 4 березня він і його донька Юлія були знайдені отруєними в англійському місті Солсбері. Проти них, на думку експертів, застосували розроблену в СРСР отруту під назвою «Новичок».

За фатальним збігом обставин, 13 березня стало відомо, що у Лондоні знайшли мертвим ще одного втікача з Росії. Це Микола Глушков, який був близьким діловим партнером покійного російського олігарха Бориса Березовського. Видання «Комерсант» пише, що на тілі є сліди удушення.

Світлина АР: поліція біля будинку Миколи Глушкова у Лондоні 13 березня 2018 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply