Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Москва почала ігнорувати проблеми Криму

Автор:

|

Квітень 09, 2016

|

Рубрика:

Москва почала ігнорувати проблеми Криму
Олексій Улюкаев

Олексій Улюкаев

В окупованому Криму побував міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв. Він взяв участь у нараді, де йшлося про реалізацію обіцяної Кремлем цільової програми «Соціально-економічний розвиток Республіки Крим та міста Севастополя».

Про що конкретно говорили, наразі невідомо. Але по закінченні високопоставлений чиновник зробив традиційний підхід до преси. І дав зрозуміти, що колишня любов Москви до Криму виявилася лише пропагандистською акцію, аби здобути довіру місцевого населення: «У нас були прийняті рішення про пересування значних сум, що називається, вправо – перенесення їх на 2017-й і наступні роки. Це торкнулося суми приблизно в 23 млрд рублів». У перекладі на простонародну російську мову сказане слід читати як «Дєнєг нєту!».

Фактично йдеться про суму, еквівалентну приблизно третині мільярду доларів США. Її обіцяли, а тепер пересувають вправо чи може взагалі пускають наліво. Як і передбачали українські аналітики, Крим буде змушений самотужки розв’язувати своїх проблеми. А на таке свого ресурсу на півострові нема. Торік широко розрекламована допомога федеральної влади Росії становила лише трішки більше $66 млн.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply