Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Москва очам не вірить, тому купує відеотехніку

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

Москва очам не вірить, тому купує відеотехніку

наручники

Часи, коли у Росії діяли так звані «фільори», що стежили за неблагонадійними і щодуху бігти в поліційний відділок з доповіддю, відійшли в минуле. Тепер використовують техніку, здатну розгледіти все незрівнянно краще від людського ока. Та ще й зафіксувати, щоб згодом використати для розправи над тими, хто сміє мати відмінну від офіційної думку.

Ось і зараз міністерство внутрішніх справ Російської Федерації має намір витратити 65 млн рублів (приблизно $1млн), аби вдосконалити спостереження за мітингами та зібраннями громадлян. Вже оголошено тендер, потенційні учасники якого повинні боротися за право допомагати Путінському режиму боротися з опозицією. Йдеться про закупівлю «апаратно-програмних мобільних комплексів для передавання відеопотоку високої чіткості, фотоматеріалів і даних в реальному часі з місць проведення масових заходів». Простіше мовлячи, сучасним московським сатрапам потрібні професійні відеокамери та апаратура для прихованого фільмування. Вимоги до неї високі – камера повинна мати здатність у 20 разів наблизити об’єкти та ще й без втрати якості зображення. Це щоб детально розгледіти кожного незадоволеного політикою Кремля. А потім, як не важко здогадатися, використають звичайнісінькі кайданки, вдосконалювати які нема жодної потреби.

Цікаво, що в кожен комплекс обладнання для відеофільорства повинні входити три невеличкі приховані камери. Одна кольорова та дві чорно-білі. Для цього передбачено кілька типів камуфляжу, такі як «брошка», «значок», «заклепка на сумку», «ґудзик піджака» і навіть «ґудзик джинсовий». Щодо останнього атрибуту виникає запитання – чи це часом не ґудзик від ширінки?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply