Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Москва обурена боротьбою із своєю пропагандою

Автор:

|

Січень 24, 2018

|

Рубрика:

Москва обурена боротьбою із своєю пропагандою

Депутати Державної думи Росії у середу, 24 січня, ухвалили заяву, у якій засуджують нещодавно прийнятий в Молдові закон, що спрямований, поміж іншого, на боротьбу з російською пропагандою. У тексті сказано про «неприпустимість дискримінації російських засобів масової інформації в Республіці Молдова». Документ, як повідомляє агенція РБК, отримав 424 голоси «за». Це дуже багато, якщо врахувати, що загальна чисельність цієї палати російського парламенту – 450 осіб.

Як відомо, проросійський президент Молдови Ігор Додон відмовився підписувати закон з поправками до Кодексу про телебачення і радіо. 10 січня це зробив за нього спікер парламенту Молдови Андріан Канду, виконуючи рішенням Конституційного суду республіки. Таким чином було введено заборону на ретрансляцію у Молдові інформаційних, інформаційно-аналітичних, політичних і військових передач з країн, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення. Відповідно, під дію закону підпали програми російських телевізійних каналів.

Однак замість зайнятися такою ратифікацією, російські законодавці цинічно назвали зазначений закон частиною «тоталітарної практики боротьби з альтернативними точками зору».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply